Aktiviteter

Norges Roforbunds ordinære Ting 2019

Beretning og tingpapirer og påmelding til tingmiddag

Styret i Norges Roforbund innkaller med hjemmel i forbundets lov § 14 til Ordinært Ting i Norges Roforbund i Ormsund Roklubs lokaler, Malmøya lørdag16. november kl 10-17 med registrering fra kl 9.30.

Se innkalling med påmelding og informasjon her

Påmelding til Tingmiddag og rofest her (Påmeldingen er åpen også for medlemmer av roklubber som ikke deltar som tingrepresentant)

Brev fra valgkomiteen her

Høring: Strategiplan 2020/2019. Last ned høringen her

Tingdokumenter

Beretning, Norges Roforbund 2018, 2019

Saksliste, lovforslag, langtidsplan og budsjett

Frister

- Innkalling 16.9
- Forslag til saker 5.10
- Påmelding til tinget 1.11
- Sakspapirer tilgjengeling 2.11

Påmeldte
  1. President, Hans Jørgen Arvesen
  2. Visepresident, Thorvald Jakobsen
  3. Styremedlem, Markia Erlandsen
  4. Styremedlem, Ingeborg Onstein
  5. Styremedlem, Are Berset

    Klubber og kretser
  6. Aalesunds Roklub, Johan Myklebust
  7. Aalesunds Roklub, Frank Ove Reite
  8. Bergens Roklub, Sturla Alvheim
  9. Bergens Roklub, Guro Jordalen
  10. Bestumkilen Roklubb, Børge Myrlund Larsen
  11. Bærum Roklubb, Synnøve Gillebo Foss
  12. Bærum Roklubb, Jan Weitzenboeck
  13. Bærum Roklubb, Tore Gulli
  14. Christiania Roklub, Erling Storm
  15. Christiania Roklub, Ivar Kristiansen
  16. Christiania Roklub, Camilla Kox
  17. Drammen Roklubb, Eirik Hexeberg Henriksen
  18. Drammen Roklubb, Beate Pharo
  19. Haldens Roklub, Bernt Haugen
  20. Hordaland Rokrets, Petter Erik Wie
  21. Horten Roklubb, Aina Enstad
  22. Horten Roklubb, Sverre Norberg
  23. Horten Roklubb, Bjørn Bexrud
  24. Kristiansand Roklubb, Elisabeth Ramsdal
  25. Moss Roklubb, Vidar Kallevik
  26. Moss Roklubb, Cathrine Solbakken
  27. Norske Studenters Roklub, Gunnar Clifford
  28. Norske Studenters Roklub, Anna Een Sture
  29. Norske Studenters Roklub, Sverke Lorgen  
  30. NTNUI, Sara Hegge
  31. Ormsund Roklub, Eva Hansen
  32. Ormsund Roklub, Per Giltvedt
  33. Ormsund Roklub, Halvor Juvet
  34. Os Roklubb, Sissel Lothe Høvik
  35. Oslo Roklubb, Peter Ellingsen
  36. Oslo Roklubb, Anders Formo
  37. Oslo Rokrets, Lis Schjøtt
  38. Sarpsborg Roklubb, Ole Herman Stahr
  39. Sarpsborg Roklubb, Bente  Grønberg Møller
  40. Stavanger Roklub, Egil Alv  Andreassen
  41. Stavanger Roklub, Hanne Kruse Rasmussen
  42. Vestfold rokrets, Vibeke Mongstad



Utvalgsledere, Ansatte, Gjester

  1. Tor-Geir Myrer, Lovkomiteen
  2. Per Bønsnæs, Lovkomiteen
  3. Kjersti Elvestad, Lovkomiteen
  4. Halvor Lande, Valgkomiteen
  5. Anne Cathrine Hunstad, Dommerutvalget
  6. Marte Krogsrud, KS trener
  7. Anniken Ellingsen, Generalsekretær
  8. ZainebAl-Samarai, Idrettsstyret

     Observatører

  1. Christiania Roklub, Ragnar Madsen