Junior mesterskap

BALTIC CUP

DJA1x        
Nicoline Lovise Lindstrøm            Christiania Roklub

DJA2x          
Anna Luna Bjønnes Yngsdal            Ormsund Roklubb
Tyra Eklo Hjemdal                       Ormsund Roklubb

DJA4x          
Fabia Dybwad Emblem                 Norske Studenters Roklub
Lisa Nakamoto Byberg                 NorskeStudenters Roklub
Marie Glomnes Rudi                    NorskeStudenters Roklub
Ella Marie Hegge                         NorskeStudenters Roklub

HJA1x          
Syvert Senumstad                        KristiansandRoklubb

HJA2x          
Marius Bjørn-Hansen Ahlsand        Christiania Roklub
Jonathan Wang-Norderud            Christiania Roklub

HJA4x          
Håkon Grønberg Møller                Sarpsborg Roklubb
Marius Antonsen Thime                SarpsborgRoklubb
Simen Olsen                              FredriksstadRoklubb
Simen Thømt                             MossRoklubb

HJA2-          
Aksel Wergeland                         Fana Roklubb
Einar Bjørvik                               Fana Roklubb

HJA4-          
Kristian Lorentzen                       Norske Studenters Roklub
Bror Storsten                             Norske StudentersRoklub
Alexander Blom Tindlund               Norske Studenters Roklub
Trygve Løken                             Norske StudentersRoklub

U19 Verdensmesterskap

Les uttaksbrevet her

JW2X  
Karoline Berset
(Aalesunds Roklub)
Ida Kyvik Sandvik
(Tønsberg Roklubb)

JM2X  
Fredrik Reite
(Aalesunds Roklub)
Sturla Mogstad
(Porsgrunn Roklubb)

Coupe de la Jeunesse

DJA4-            
Hedda Roth                   (Aalesunds Roklubb)
Camilla Kjeseth           (Fana Roklubb)
Nicoline Lindstrøm    (Christiania Roklub)
Sigrid Nilsen                  (Stavanger Roklub)

DJA4x          
Siri Tønnessen            (Stavanger Roklubb)
Caroline Østbø             (Stavanger Roklubb)
Karoline Masch            (Drammens Roklubb)
Hannah Grude             (Ormsund Roklubb)

HJA8+            
Jacob Gundersen     (Sarpsborg Roklub)
Håkon Møller              (Sarpsborg Roklub)
Oliver Melnes             (Sarpsborg Roklub)
Erik Vaktskjold            (Os Roklubb)
Henrik Glittenberg     (Bergens Roklub)
Marius Pedersen        (Stavanger Roklubb)
Hugo Haavind             (Norske StudentersRoklub)
Oscar Wohlfahrt            (Norske StudentersRoklub)
Marius Thime              (Sarpsborg Roklub) (reserve)

HJA1x
Per Størseth Andreassen 
    (Stavanger Roklub)

 

Nordisk Mesterskap i roing

Se uttaksbrevet her

DJA1X            
Karoline Masch              (Drammens Roklubb)

DJA2X            
Hedda Roth                       (Aalesunds Roklubb)
Sigrid Nilsen                     (Stavanger Roklub)

DJA2-            
NicolineLindstrøm         (Christiania Roklub)
Anna Lind Jondalen      (Christiania Roklub)

DJA4x            
Siri Tønnessen                 (Stavanger Roklubb)
CarolineØstbø                  (StavangerRoklubb)
CamillaKjeseth                (Fana Roklubb)
KarolineBerset                 (Aalesunds Roklub)

DJA8+            
Nicoline Lindstrøm        (Christiania Roklub)
AnnaLind Jondalen      (Christiania Roklub)
Sigrid Nilsen                     (Stavanger Roklubb)
Siri Tønnessen                (Stavanger Roklubb)
Caroline Østbø                (StavangerRoklubb)
Camilla Kjeseth               (Fana Roklubb)
Hedda Roth                       (Aalesunds Roklub)
Karoline Berset               (Aalesunds Roklub)
Cox vil bli valgt ut senere

 

HJA1X            
Sturla Mogstad                (Porsgrunn Roklub)

HJA2x            
Kristian Lorentzen        (Norske Studenters Roklub)
Bror Storsteen                (Norske StudentersRoklub)

HJA2-              
Einar Bjørvik                   (Fana Roklubb)
Aksel Wergeland          (Fana Roklubb)

HJA4x            
Tinius Wilhelmsen       (Christiania Roklub)
Andreas Sørskaar        (Christiania Roklub)
Erik Johansen                (Christiania Roklub)
Marius Ahlsand             (Christiania Roklub)

HJA8+            
Marius Thime
                 (Sarpsborg Roklub)
Jacob Gundersen         (Sarpsborg Roklub)
Håkon Møller                  (Sarpsborg Roklub)
Oliver Melnes                 (Sarpsborg Roklub)
Erik Vaktskjold               (Os Roklubb)
Henrik Glittenberg       (Bergens Roklub)
Heine Jansen                  (Fana Roklubb)
Marius Pedersen           (Stavanger Roklubb)

Coxvil bli valgt ut senere.

U19 Europamesterskap

Uttaksbrev

Uttak nytt mannskap dame 2x

Uttak:

Damer dobbeltsculler

Hannah Grude                          (Ormsund Roklub)
Karoline Masch                        (Drammen Roklubb)

Trener:
Tom Torgersen                         (Drammen Roklubb)

Herrer Dobbeltfirer

Tinius Wilhelmsen                   (Christiania Roklub)
Andreas Sørskaar                   (Christiania Roklub)
Erik Johansen                         (Christiania Roklub)
Marius Ahlsand                       (Christiania Roklub)

Reserve: Jonathan Wang Norderud (Christiania Roklub)

Trener:
Esther Verburg (Christiania Roklub)